KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16165006
nr 1616 5006
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82, Slussen. Bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:43:16
28/4 12:38:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén